Manuální terapie na míru

1 hodina – 600 Kč

Individuální výběr partií a technik: sportovní masáž, Dornova metoda + Breussova masáž, masáž hlavy nebo chodidel, baňky, GuaSha, bodové techniky (Trigger points), kineziotejping, masáž těhotných, anticellulitidní vakuová masáž.

Mašáž pro těhotné

1 hodina – 500 Kč

Od 4.měsíce vsedě nebo od 6. vleže. Uvolňuje záda, mírní otoky nohou, zbavuje bolestí šíje, ramen a kříže.

Vstupní diagnostika dle TČM

cca 1,5 hodiny – 600 Kč

Důvěrný rozhovor o tom co byste chtěli řešit, doplněný otázkami o životosprávě, pohled na jazyk a pohmat pulzu. V ceně – základní výživové poradenství a individuální předpis bylinného odvaru.

Akupunktura

cca 45 minut – 300 Kč

Individuální výběr soustavy bodů na základě vstupního vyšetření.

Reiki

1 hodina – 600 Kč

Diagnostika čáker, energo-psychologické pročištění a harmonizace. Získání vnitřního klidu a sebejistoty. Vyrovnání vnitřních a vnějších konfliktů. Duchovní rozvoj. 

Kineziotejping

2 Kč – 1 cm

Dokáže jak uvolnit, tak tonizovat potřebné svaly. Fixuje a zpevňuje klouby a šlachy. Řeší svalové a neuralgické bolesti. Rozpouští otoky a podporuje lymfatický systém.

Dornova metoda + Breussova masáž

v základní ceně

Šetrné vyrovnání celkové rovnováhy těla: od délky nohou, přes kyčelní kloub, po celé páteři (skoliózy, vyklenutí obratlů atd.), až po krk (bolesti hlavy) a ruce.

Vakuová anticellulitidní masáž

v základní ceně

Rozbíjí cellulitidu, napomáhá hubnutí. Odlehčuje svaly nohou.

Thajská masáž plosek

v základní ceně

Zmírnění otoků, zlepšení oběchu krve a limfy. Propracování reflexních bodů. Nastartování mechanizmů sebeobnovení těla. Posílení imunitních systému. Hloubková relaxace.

Indická masáž hlavy

v základní ceně

Zbavuje neklidu, stresu a duševní přepracovanosti. Zlepšuje paměť, normalizuje spánek. Odstraňuje bolesti hlavy a hučení v uších. Prokrvuje kořeny vlasů.