Baňkování

Hloubkové prokrvení problematických partií a uvolňování svalových spasmů (kam nemohou prsty). Využití účinku podtlaku na trigger pointy (body vyvolávající bolest) nebo na body akupresurní.

Gua Sha

Součást Čínské medicíny – tření, masáž a tím prokrvení a podpora proudění lymfy pomocí destičky z rohu buvola. Účinně pomáhá zmírnit záněty a bolesti svalů a kloubů.

Dornova metoda a Breussova masáž

Šetrné vyrovnání celkové rovnováhy těla: od délky nohou, přes kyčelní kloub, po celé páteři (skoliózy, vyklenutí obratlů atd.), až po krk (bolesti hlavy) a ruce (mravenčení).

 

Kineziotejping

Dokáže jak uvolnit, tak tonizovat potřebné svaly. Fixuje a zpevňuje klouby a šlachy. Řeší svalové a neuralgické bolesti. Rozpouští otoky a podporuje lymfatický systém.

Thajská masáž plosek

Zmírnění otoků, zlepšení oběhu krve a limfy. Propracování reflexních bodů. Nastartování mechanizmů sebeobnovení těla. Posílení imunitních systémů. Hloubková relaxace.

 

Indická masáž hlavy

Zbavuje neklidu, stresu a mentální přepracovanosti. Zlepšuje paměť, normalizuje spánek. Odstraňuje bolesti hlavy a hučení v uších. Prokrvuje kořeny vlasů.

Těhotenská masáž

Provádí se ve druhém (vsedě) a třetím (vleže) trimestru. Šetrně zbavuje bolesti zad a tíhy v nohou, pomáhá s otoky a tonizuje lymfatický systém.

Vakuová anticellulitidní masáž

Rozbíje cellulitidu a napomáhá hubnutí. Odlehčuje svaly nohou, vyhlazuje pokožku a pomáhá zpevnit ochablosti.